Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sexy Me No2 Jeanne Arthes για γυναίκες

Sexy Me No2 Jeanne Arthes για γυναίκες

Sexy Me No2 Jeanne Arthes για γυναίκες Εικόνες Sexy Me No2 Jeanne Arthes για γυναίκες Εικόνες Sexy Me No2 Jeanne Arthes για γυναίκες Εικόνες

Sexy Me No2 από Jeanne Arthes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sexy Me No2 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , βατόμουρο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, παιώνια και φράουλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και ηλιοτρόπιο.

πορτοκάλι βατόμουρο νότες πρασίνου

γιασεμί τριαντάφυλλο Βιολέτα παιώνια φράουλα

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexy Me No2 by Jeanne Arthes.

Sexy Me No2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Sexy Me No2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Sexy Me No2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexy Me No2 by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexy Me No2 by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Benefit B Spot Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl O Boticario Linda Avon Sweet Honesty Everlasting Creed Acqua Fiorentina Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Kate Spade Twirl Sergio Tacchini Feel Good Woman O Boticario Egeo Oilily Blue Sparkle Jovan Satisfaction for Women Lanvin Marry Me