Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sultane Jeanne Arthes για γυναίκες

Sultane Jeanne Arthes για γυναίκες

Sultane Jeanne Arthes για γυναίκες Εικόνες

Sultane από Jeanne Arthes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sultane κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Λεβάντα, Βανίλια, Μόσχος, Κέδρος και Γεράνι.

Φραγκοστάφυλλο Περγαμόντο

ροδάκινο γιασεμί

σανδαλόξυλο Λεβάντα Βανίλια Μόσχος Κέδρος Γεράνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sultane by Jeanne Arthes.

Sultane Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Sultane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Sultane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sultane by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sultane by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Sahlini Parfums La Femme Escada Escada Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Avon Far Away Fragonard Eclat Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Agustin Davila Agustin Davila for Women Kim Kardashian Kim Kardashian Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Guerlain Shalimar Black Mystery 2007 NafNaf Expression