Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sultane Pink Jeanne Arthes για γυναίκες

Sultane Pink Jeanne Arthes για γυναίκες

Sultane Pink από Jeanne Arthes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sultane Pink κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, Βιολέτα και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο, φρούτο του πάθους, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Βιολέτα νότες πρασίνου

βατόμουρο φρούτο του πάθους κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sultane Pink by Jeanne Arthes.

Sultane Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jeanne Arthes Sultane Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jeanne Arthes Sultane Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sultane Pink by Jeanne Arthes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sultane Pink by Jeanne Arthes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be Naomi Campbell Cat Deluxe Anna Sui Secret Wish Magic Romance Avon Wish of Love The Body Shop White Musk Blush Puma Jamaica ² Woman Joop! Joop! Berlin Iceberg Iceberg Twice Ice John Richmond John Richmond Eau de Parfum Masaki Matsushima mat; Christina Aguilera X Pose Glamour Jeanne Arthes Mascarade