Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Blue Glow by JLO Jennifer Lopez για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3

aquatic
Blue Glow by JLO Jennifer Lopez για γυναίκες Εικόνες

Blue Glow by JLO από Jennifer Lopez είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Blue Glow by JLO κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι μαγκοστάνη και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο, βάμμα ρόδου, ορχιδέα και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μαχόγκανι και σπόρος Τόνκα.

μαγκοστάνη πορτοκάλι

νούφαρο βάμμα ρόδου ορχιδέα Υδάτινες νότες

σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Μαχόγκανι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Glow by JLO by Jennifer Lopez.

Blue Glow by JLO Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

αυτο το αρωμα το ειχα παρει "στα τυφλα" ομως μπορω να πω οτι μου αρεσε επειδη ειναι ελαφρυ και καλοκαιρινο, οχι ομως κατι ιδιαιτερο...

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jennifer Lopez Blue Glow by JLO fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jennifer Lopez Blue Glow by JLO, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Glow by JLO by Jennifer Lopez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Glow by JLO by Jennifer Lopez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Kenzo 7:15 AM in Bali Byredo Pulp Halston Catalyst Avon Urban Flowers Tokyo Teo Cabanel Julia Candie`s Candie`s Luxe Comptoir Sud Pacifique Mora Bella O Boticario Egeo s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Francesco Smalto Fullchoke for Women Sanctuary Pomegranate & Cassis