Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

JLove Jennifer Lopez για γυναίκες

JLove Jennifer Lopez για γυναίκες

τροπικό
καρύδα
JLove Jennifer Lopez για γυναίκες Εικόνες JLove Jennifer Lopez για γυναίκες Εικόνες

JLove από Jennifer Lopez είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. JLove κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Honorine Blanc. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, ροζ γκειπ φρουτ, ανανάς και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, νούφαρο, λουλούδι τιαρέ και Καρύδα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, λευκά ξύλα, Μόσχος και Σορμπέ.

βατόμουρο ροζ γκειπ φρουτ ανανάς μανταρίνι

ορχιδέα νούφαρο λουλούδι τιαρέ Καρύδα

Βανίλια λευκά ξύλα Μόσχος Σορμπέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about JLove by Jennifer Lopez.

JLove Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jennifer Lopez JLove fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jennifer Lopez JLove, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει JLove by Jennifer Lopez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για JLove by Jennifer Lopez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Moschino Moschino Funny! Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Love Passport A Bloom Ines de la Fressange Ines de la Fressange Jeanne Arthes Love Generation Sexy DSH Perfumes Bridesmaid Marella Ferrera Marella Ferrera LR Pseudonym Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Sanctuary Pomegranate & Cassis Acqua di Stresa Profumo di Stresa