Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Abyssal Jequiti για άνδρες

Abyssal Jequiti για άνδρες

Abyssal από Jequiti είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Abyssal κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι μαύρο, λεμόνι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Λεβάντα και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και κόκκινο κέδρο.

πιπέρι μαύρο λεμόνι νότες πρασίνου

γιασεμί Λεβάντα πατσουλί

Βέτιβερ Μόσχος κόκκινο κέδρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Abyssal by Jequiti.

Abyssal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Abyssal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Abyssal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Abyssal by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Abyssal by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Elizabeth Arden Green Tea Donna Karan DKNY Men Davidoff Echo Summer Fizz Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Miller Harris Le Petit Grain Miller Harris Fleurs de Bois Amouage Arcus M. Asam No.1 April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus JoAnne Bassett Versailles