Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Claudia Leitte Glam Jequiti για γυναίκες

Claudia Leitte Glam Jequiti για γυναίκες

Claudia Leitte Glam Jequiti για γυναίκες Εικόνες Claudia Leitte Glam Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Claudia Leitte Glam από Jequiti είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Claudia Leitte Glam κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, τριαντάφυλλο, αχλάδι, μανταρίνι και Αποξηραμμένα φρούτα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γαρδένια, γιασεμί και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο αχλάδι μανταρίνι Αποξηραμμένα φρούτα

ίριδα γαρδένια γιασεμί μανόλια

πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Claudia Leitte Glam by Jequiti.

Claudia Leitte Glam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Claudia Leitte Glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Claudia Leitte Glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Claudia Leitte Glam by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Claudia Leitte Glam by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Sheer Carolina Herrera Crystal Chic Escada Escada Margaretha Ley Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Judith Leiber Leiber Revlon Charlie Red Van Gils Her Aura by Night Halston Halston Woman Tocca Aqua Profumata Catania Lalique Cascade Limited Edition 2010 Iceberg Universe Anya`s Garden Kewdra