Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

κεράσι
tonka (coumarin)
αμύγδαλο
Eu Sonho Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Eu Sonho από Jequiti είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eu Sonho κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει Κεράσι και Βανίλια.

Κεράσι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eu Sonho by Jequiti.

Eu Sonho Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Eu Sonho fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Eu Sonho, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eu Sonho by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eu Sonho by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Miss Arpels Puma Jamaica Woman Marks and Spencer Autograph Blush Tiffany Trueste Eau Jeune Rose Nerolita Jean Patou Eau de Patou Ulric de Varens Mini Pretty Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Shiseido Zen Eau de Parfum Marc O`Polo Marc O`Polo Women Roberto Vizzari Vizzari Femme Jessica Simpson Juicy Dessert