Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Flor de Pêssego e Macadâmia Jequiti για γυναίκες

Flor de Pêssego e Macadâmia Jequiti για γυναίκες

Flor de Pêssego e Macadâmia από Jequiti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flor de Pêssego e Macadâmia κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει άνθη ροδάκινιας και Μακαντάμια.

άνθη ροδάκινιας Μακαντάμια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flor de Pêssego e Macadâmia by Jequiti.

Flor de Pêssego e Macadâmia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Flor de Pêssego e Macadâmia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Flor de Pêssego e Macadâmia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flor de Pêssego e Macadâmia by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flor de Pêssego e Macadâmia by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Ghost Ghost Cherish Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love L`Occitane en Provence Verveine Lomani Cruiser for Women Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Ellen Tracy Inspire L`Erbolario Tuberosa Dana Buchman Dana Buchman Luxury Cuba Paris Cuba Jungle Snake Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Le Labo Bouquet Blanc