Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Fontainebleau Indigo Jequiti για άνδρες

Fontainebleau Indigo Jequiti για άνδρες

θαλασσινό
Fontainebleau Indigo Jequiti για άνδρες Εικόνες

Fontainebleau Indigo από Jequiti είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fontainebleau Indigo κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο, λεμόνι, πόμελο και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, Βιολέτα, άνθη πορτοκαλιάς και θαλασσινές νότες; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και κασμήρι.

Μήλο λεμόνι πόμελο νότες μπαχαρικών

Κέδρος Βιολέτα άνθη πορτοκαλιάς θαλασσινές νότες

Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fontainebleau Indigo by Jequiti.

Fontainebleau Indigo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Fontainebleau Indigo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Fontainebleau Indigo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fontainebleau Indigo by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fontainebleau Indigo by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Puma Puma Create Man Esprit Connect for Him Nautica Nautica Sunset Voyage Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee L`Erbolario Nostos L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Thymes Azur Marina Yachting Marina Yachting Ebba Los Angeles By Sea Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit Carol`s Daughter Ocean