Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Fontainebleau Orange Jequiti για άνδρες

Fontainebleau Orange Jequiti για άνδρες

Fontainebleau Orange από Jequiti είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fontainebleau Orange κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, μέντα, λάιμ και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, φρέζια, Γεράνι, Κάρδαμο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ μέντα λάιμ Μήλο

Λεβάντα φρέζια Γεράνι Κάρδαμο μοσχοκάρυδο

Μόσχος Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fontainebleau Orange by Jequiti.

Fontainebleau Orange Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Fontainebleau Orange fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Fontainebleau Orange, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fontainebleau Orange by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fontainebleau Orange by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Eternity For Men Yves Saint Laurent Kouros Parfum d`Empire Fougere Bengale Alfred Sung Paradise Homme Ayala Moriel Gaucho La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Dana Canoe for Men Royal Copenhagen Viking Rance 1795 Triomphe Millesime Roxana Illuminated Perfume Vera Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli