Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jolie Femme Jequiti για γυναίκες

Jolie Femme Jequiti για γυναίκες

caramel
Jolie Femme Jequiti για γυναίκες Εικόνες Jolie Femme Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Jolie Femme από Jequiti είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Jolie Femme κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Eve Miralles. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πράσινο Μήλο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βανίλια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Πράσινο Μήλο αχλάδι

τριαντάφυλλο Βανίλια ροδάκινο

Καραμέλα σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jolie Femme by Jequiti.

Jolie Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Jolie Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Jolie Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jolie Femme by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jolie Femme by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine L'Infante Avon Extraordinary Leonard Fashion Leonard L'Orchidee Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Parfum d`Empire Cuir Ottoman Profumi del Forte Roma Imperiale Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Filles des Iles Floral Sensuel Tauer Perfumes 09 Orange Star Penhaligon`s Night Scented Stock Jeanne Arthes Love Generation Rock