Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

La Vie En Rose Paris Jequiti για γυναίκες

La Vie En Rose Paris Jequiti για γυναίκες

caramel
La Vie En Rose Paris Jequiti για γυναίκες Εικόνες

La Vie En Rose Paris από Jequiti είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. La Vie En Rose Paris κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, βατόμουρο και ίριδα; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, τριαντάφυλλο και πραλίνα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Καραμέλα και Μόσχος.

μανταρίνι βατόμουρο ίριδα

άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο πραλίνα

Κέδρος Καραμέλα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Vie En Rose Paris by Jequiti.

La Vie En Rose Paris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti La Vie En Rose Paris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti La Vie En Rose Paris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Vie En Rose Paris by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Vie En Rose Paris by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Givenchy Oblique Play Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Fragrances of Ireland Inisfree Replay Replay Your Fragrance! for Her Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur O Boticario Ma Cherie Jeans Love & Toast Honey Nectar Oriflame The Babes Crazy Kiwi Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Paris Hilton Passport Paris Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle