Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Maçã do Amor Jequiti για γυναίκες

Maçã do Amor Jequiti για γυναίκες

Maçã do Amor Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Maçã do Amor από Jequiti είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Maçã do Amor κυκλοφόρησε το έτος 2011. οι νότες της βάσης είναι κόκκινο μήλο, Γλυκιές Νότες και Εσπεριδοειδή.

κόκκινο μήλο Γλυκιές Νότες Εσπεριδοειδή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maçã do Amor by Jequiti.

Maçã do Amor Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Maçã do Amor fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Maçã do Amor, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maçã do Amor by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maçã do Amor by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Ralph Lauren Romance Burberry Burberry Summer Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Fresh Sake Oriflame After Hours Avon Avon Jet Femme Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Gres Caline Blooming Moments Roberto Vizzari Vizzari Femme Madonna Nudes 1979 Sensual