Σχεδιαστές » I-K » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Maria Manhã em Poesia Jequiti για γυναίκες

Maria Manhã em Poesia  Jequiti για γυναίκες

Maria Manhã em Poesia από Jequiti είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Maria Manhã em Poesia κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, αχλάδι, γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Λεβάντα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κέδρος και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα αχλάδι γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Λεβάντα τριαντάφυλλο

Βανίλια Κέδρος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maria Manhã em Poesia by Jequiti.

Maria Manhã em Poesia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Maria Manhã em Poesia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Maria Manhã em Poesia , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maria Manhã em Poesia by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maria Manhã em Poesia by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Yves Saint Laurent Rive Gauche Estée Lauder Pure White Linen Chanel Chanel N°5 Tommy Hilfiger T Girl Bill Blass Amazing Maurer & Wirtz Nonchalance Pierre Cardin Ophelie S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Coty Lady Stetson