Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Patricia Abravanel Jequiti για γυναίκες

Patricia Abravanel Jequiti για γυναίκες

μέλι
Patricia Abravanel Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Patricia Abravanel από Jequiti είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Patricia Abravanel κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Φραγκοστάφυλλο, άνθη πορτοκαλιάς και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, φρέζια, τριαντάφυλλο, γιασεμί, πραλίνα, μέλι και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, Κέδρος, πατσουλί και βύνη.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Φραγκοστάφυλλο άνθη πορτοκαλιάς καρυκεύματα

κρίνο της κοιλάδας φρέζια τριαντάφυλλο γιασεμί πραλίνα μέλι Κεχριμπάρι

Μόσχος Βανίλια Κέδρος πατσουλί βύνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patricia Abravanel by Jequiti.

Patricia Abravanel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Patricia Abravanel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Patricia Abravanel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patricia Abravanel by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patricia Abravanel by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Mauboussin Mauboussin Topaze Todd Oldham Todd Oldham Jovoy Paris Oriental Bath and Body Works Sensual Amber Loewe Solo Loewe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Lostmarch Lann-Ael Le Labo Labdanum 18 Joya Ambrosia Nobile 1942 Ambra Nobile