Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Rouge Intense Jequiti για γυναίκες

Rouge Intense Jequiti για γυναίκες

Rouge Intense Jequiti για γυναίκες Εικόνες

Rouge Intense από Jequiti είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Rouge Intense κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και ανθός βανιλιας.

Περγαμόντο Βατόμουρο

Βιολέτα γιασεμί

σανδαλόξυλο Μόσχος ανθός βανιλιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rouge Intense by Jequiti.

Rouge Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jequiti Rouge Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jequiti Rouge Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rouge Intense by Jequiti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rouge Intense by Jequiti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Prada No9 Benjoin Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Bath and Body Works Sensual Amber Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Ermenegildo Zegna Zegna Forte Mona di Orio Ambre Profumum Roma Fiori d'Ambra Ava Luxe Ambre Fonce Christian Dior Ambre Nuit Comme des Garcons Glitter Ava Luxe Madame X Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant