Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ambar Jesus Del Pozo για γυναίκες

Ambar Jesus Del Pozo για γυναίκες

Ambar από Jesus Del Pozo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ambar κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Salamagne. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τσάι και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, φασκόμηλο και Κεχριμπάρι.

Κάρδαμο Περγαμόντο μανταρίνι

ίριδα τσάι παιώνια

Κέδρος της Βιρτζίνιας φασκόμηλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambar by Jesus Del Pozo.

Ambar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jesus Del Pozo Ambar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jesus Del Pozo Ambar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambar by Jesus Del Pozo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambar by Jesus Del Pozo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Boucheron Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Christian Dior Sweet Sun Bvlgari Jasmin Noir S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Revlon Xia Xiang Etienne Aigner Starlight Puredistance I Yves Rocher 8e Jour Creed Angelique Encens Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Anya`s Garden Kewdra