Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Halloween Fleur Jesus Del Pozo για γυναίκες

Halloween Fleur Jesus Del Pozo για γυναίκες

aquatic
Halloween Fleur Jesus Del Pozo για γυναίκες Εικόνες

Halloween Fleur από Jesus Del Pozo είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Halloween Fleur κυκλοφόρησε το έτος 2013. Halloween Fleur έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim, Nicolas Beaulieu και Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, Μανταριν ορανζ και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί σαμπακ και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

αχλάδι Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας

ορχιδέα γιασεμί σαμπακ πασχαλιά

ξύλο κασμίρι Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Halloween Fleur by Jesus Del Pozo.

Halloween Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jesus Del Pozo Halloween Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jesus Del Pozo Halloween Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Halloween Fleur by Jesus Del Pozo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Halloween Fleur by Jesus Del Pozo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Calvin Klein Contradiction Isabella Rossellini Storia Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Sweet Years Just Me Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Sonoma Scent Studio Rose Musc Sonoma Scent Studio Wood Violet Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Jesus Del Pozo On El Jeanne Arthes CO2 Pour Femme