Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo για γυναίκες

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo για γυναίκες

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo για γυναίκες Εικόνες Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo για γυναίκες Εικόνες

Jesus Del Pozo In White από Jesus Del Pozo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jesus Del Pozo In White κυκλοφόρησε το έτος 2007. Jesus Del Pozo In White έχει δημιουργηθεί από Francis Kurkdjian και Violaine David. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Μπαμπού, ανθη λεμονιας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, μανόλια, άνθη πορτοκαλιάς, ορχιδέα, Ανθός Αμυγδάλου και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Μόσχος και πουδρένιες νότες.

Φύλλο Μπαμπού ανθη λεμονιας Περγαμόντο

φρέζια μανόλια άνθη πορτοκαλιάς ορχιδέα Ανθός Αμυγδάλου Αιγυπτιακό γιασεμί

ίριδα Μόσχος πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jesus Del Pozo In White by Jesus Del Pozo.

Jesus Del Pozo In White Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Πολυ πολυ ομορφο floral αρωμα για τις γυναικες.

Το θεωρω κομψο και ανετο για καθε μερα

Jun
2014
Melina
Melina

Ειναι πολύ απαλό και βελουδινο.
Λευκά λουλουδια και φρεσκάδα.
Το έτερο ήμισυ του Pure Poison .
Μοιαζουν πάρα πολύ.

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jesus Del Pozo In White by Jesus Del Pozo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jesus Del Pozo In White by Jesus Del Pozo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Skeem Vintage Peony Acca Kappa Mimosa Michael Kors Very Michael Kors I Profumi di Firenze Lilla Serenella Philosophy Amazing Grace Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Nanette Lepore Love Bird Stella McCartney Sheer Stella 2006 Gloria Vanderbilt Reverie Pure Detaille Sofia Loewe Esencia Femme