Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

On Ella Jesus Del Pozo για γυναίκες

On Ella Jesus Del Pozo για γυναίκες

On Ella Jesus Del Pozo για γυναίκες Εικόνες

On Ella από Jesus Del Pozo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. On Ella κυκλοφόρησε το έτος 2001. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, Oσμανθός, παπάγια και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βιολέτα και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Oσμανθός παπάγια Μήλο

φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Βιολέτα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about On Ella by Jesus Del Pozo.

On Ella Σχόλια Αρωμάτων

angeligal
angeligal

το άρωμα κατά τη γνώμη μου είναι φρουτώδες και όχι λουλουδένιο. Ικανοποιητικό για καλοκαίρι, καλή διάρκεια και πολύ χαμηλή τιμή

Jul
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jesus Del Pozo On Ella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jesus Del Pozo On Ella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει On Ella by Jesus Del Pozo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για On Ella by Jesus Del Pozo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Chopard Wish Turquoise Diamond Victorio & Lucchino Hechizo Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir L`Erbolario Rosa Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Ayala Moriel Zohar Bronnley Rose Eau Fraiche Love & Toast Paper Flower Essentially Me Empress of India