Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Jette Jette Joop για γυναίκες

Jette Jette Joop για γυναίκες

Jette Jette Joop για γυναίκες Εικόνες Jette Jette Joop για γυναίκες Εικόνες

Jette από Jette Joop είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jette κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, πιπέρι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

κόλιανδρος πιπέρι αχλάδι

ίριδα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jette by Jette Joop.

Jette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jette Joop Jette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jette Joop Jette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jette by Jette Joop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jette by Jette Joop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 ID Parfums Rose Divine Alviero Martini GeoBlack Woman Max Mara Le Parfum Sonoma Scent Studio Rose Musc B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Ella Mikao Yujin Feroce Girard Provence Spring Stendhal Elixir Noir NANADEBARY Classic Pink LR Heidi Klum Dreams IKKS Private Only for Men