Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Jette Jette Joop για γυναίκες

Jette Jette Joop για γυναίκες

Το είχα : 1

Jette Jette Joop για γυναίκες Εικόνες Jette Jette Joop για γυναίκες Εικόνες

Jette από Jette Joop είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jette κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, πιπέρι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

κόλιανδρος πιπέρι αχλάδι

ίριδα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jette by Jette Joop.

Jette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jette Joop Jette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jette Joop Jette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jette by Jette Joop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jette by Jette Joop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum D`Orsay La Dandy Bvlgari Omnia Amethyste Al-Rehab Mubakhar ID Parfums Rose Divine Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Clean Clean Lather Salvador Dali ITISLOVE Max Mara Kashmina Touch Ella Mikao Yujin Feroce Le Labo Aldehyde 44 Dallas Chloe Love