Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Jette Heartbeat Jette Joop για γυναίκες

Jette Heartbeat Jette Joop για γυναίκες

Jette Heartbeat από Jette Joop είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jette Heartbeat κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, πιπέρι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

κόλιανδρος πιπέρι αχλάδι

ίριδα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jette Heartbeat by Jette Joop.

Jette Heartbeat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jette Joop Jette Heartbeat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jette Joop Jette Heartbeat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jette Heartbeat by Jette Joop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jette Heartbeat by Jette Joop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rance 1795 D'Erje Kenneth Cole Reaction for Her Revlon Fire & Ice Cool Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Dorin Un Air de Damas Jasmine Molinard Les Fleurs: Violette Neotantric Manic Love for Her Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Fiorucci Amore 14 White Rasasi First Love Paris Hilton Passport Tokyo Sabon Zohar (Musk)