Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Feeling man Jil Sander για άνδρες

Feeling man Jil Sander για άνδρες

Feeling man από Jil Sander είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Feeling man κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, Λεβάντα, νότες πρασίνου, εστραγκόν, Γλυκάνισο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, βατόμουρο, ρητίνη ελάτης, ρίζωμα ίρις, γιασεμί και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Κέδρος και ταμπάκο.

Νότες φρούτων Λεβάντα νότες πρασίνου εστραγκόν Γλυκάνισο Περγαμόντο

Κυκλάμινο βατόμουρο ρητίνη ελάτης ρίζωμα ίρις γιασεμί Γεράνι

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Κέδρος ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Feeling man by Jil Sander.

Feeling man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Feeling man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Feeling man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Feeling man by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Feeling man by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Perry Ellis 360° Red for Men Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Montale Blue Amber Etat Libre d`Orange Nombril Immense Ramon Molvizar Black Goldskin biehl parfumkunstwerke mb03 Washington Tremlett Black Tie Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Lord`s Jester Ares Mansfield Malafemmena