Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Jil Jil Sander για γυναίκες

Jil Jil Sander για γυναίκες

κακάο
Jil Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Jil Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Jil από Jil Sander είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Jil κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gilles Romey. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Βιολέτα, βατόμουρο, μέντα, Περγαμόντο και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, ρητίνη ελάτης, Μαύρη Σοκολάτα, Βέτιβερ, Κέδρος και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Βανίλια και ταμπάκο.

Λεβάντα Βιολέτα βατόμουρο μέντα Περγαμόντο κόκκινα μούρα

σανδαλόξυλο ρητίνη ελάτης Μαύρη Σοκολάτα Βέτιβερ Κέδρος Κακάο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βανίλια ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jil by Jil Sander.

Jil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Jil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Jil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jil by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jil by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Arpege Pour Homme Giorgio Armani Sensi Serge Lutens Arabie Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Yves Rocher Hoggar Helmut Lang Eau de Cologne Liz Claiborne Spark for Men Lorenzo Villoresi Alamut Barbara Bui Le Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham