Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jil Jil Sander για γυναίκες

Jil Jil Sander για γυναίκες

Jil Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Jil Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Jil από Jil Sander είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jil κυκλοφόρησε το έτος 2009. Jil έχει δημιουργηθεί από Olivier Polge και Bruno Jovanovic. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Λεβάντα και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, κρίνο της κοιλάδας και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

ροζ πιπέρι Λεβάντα μανταρίνι

ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας ρίζα ίρις

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jil by Jil Sander.

Jil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Jil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Jil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jil by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jil by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Guerlain Chamade Christian Dior Dior Addict Lacoste Inspiration Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Jeanne Arthes Made In Love Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women D.S. & Durga My Indian Childhood Pierre Wulff Gilda Dorin Un Air d`Amour Pour Madame