Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Jil Sander Pure Jil Sander για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

θαλασσινό
Jil Sander Pure Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Jil Sander Pure από Jil Sander είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jil Sander Pure κυκλοφόρησε το έτος 2003. Jil Sander Pure έχει δημιουργηθεί από Nathalie Lorson και Ilias Ermenidis. Η νότα κορυφής είναι θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι λευκός μόσχος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κυκλάμινο, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

θαλασσινές νότες

λευκός μόσχος γιασεμί

Κυκλάμινο σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jil Sander Pure by Jil Sander.

Jil Sander Pure Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Jil Sander Pure fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Jil Sander Pure, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jil Sander Pure by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jil Sander Pure by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Emanuel Ungaro Divas Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Sweet Years Just Me Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Borsalino Borsalino Pour Elle CnR Create Aries Christopher Joseph Christopher Joseph Brut Parfums Prestige Woodhue IKKS Private Only for Men Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Novaya Zarya Mon Bijou