Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Jil Sander Scent 79 Woman Jil Sander για γυναίκες

Jil Sander Scent 79 Woman Jil Sander για γυναίκες

αλδεϋδικό

Jil Sander Scent 79 Woman από Jil Sander είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jil Sander Scent 79 Woman κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Evelyne Boulanger. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες και κράνμπερι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Μαγιάτικο τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Καραμέλα, νότες ξύλων, Βέτιβερ και καστόρι ,σουέτ.

Αλδεϋδες κράνμπερι

ίριδα Μαγιάτικο τριαντάφυλλο γιασεμί

Μόσχος Καραμέλα νότες ξύλων Βέτιβερ καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander.

Jil Sander Scent 79 Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Christian Dior Diorella Yohji Yamamoto Yohji Essential Jean Patou Enjoy Memo Lalibela Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Pierre Balmain Balmain de Balmain ID Parfums Lettre a Anna Delicate DSH Perfumes Parfum de Grasse Jessica Simpson Fancy Nights Marc de la Morandiere Bleu de Chine Yves Rocher Diamella Carven Intrigue