Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pure Intense Jil Sander για γυναίκες

Pure Intense Jil Sander για γυναίκες

Pure Intense από Jil Sander είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure Intense κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, Γεράνι, πατσουλί και Μόσχος.

γιασεμί Γεράνι πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Intense by Jil Sander.

Pure Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Pure Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Pure Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Intense by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Intense by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Isabella Rossellini Storia Morgan Light My Heart Collection Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Kylie Minogue Sexy Darling Borsalino Borsalino Pour Elle Tocca Stella Alyssa Ashley Musk Ajmal Unveil Roberto Verino Gold The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy