Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Sport for Men Jil Sander για άνδρες

Sport for Men Jil Sander για άνδρες

Sport for Men Jil Sander για άνδρες Εικόνες

Sport for Men από Jil Sander είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Sport for Men κυκλοφόρησε το έτος 2005. Sport for Men έχει δημιουργηθεί από Nathalie Lorson και Thierry Wasser. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Μανταριν ορανζ, Κέδρος και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πάπυρος, πιπέρι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, βρύα δριός, Κέδρος και ξύλο ινόκι.

τζίντζερ Μανταριν ορανζ Κέδρος λεμόνι

πάπυρος πιπέρι Κάρδαμο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι βρύα δριός Κέδρος ξύλο ινόκι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sport for Men by Jil Sander.

Sport for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Sport for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Sport for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sport for Men by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sport for Men by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Annayake Undo pour Homme Creed Original Vetiver Gucci Gucci Rush for Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Al-Rehab Abeer Al Sharq Vera Wang Vera Wang for Men Esprit Dynamic Life for Him Oscar de la Renta Oscar for Men Aramis Havana Reserva Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Esteban Bois Velours Bath House Spanish Fig and Nutmeg