Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Style Pastels Blush Pink Jil Sander για γυναίκες

Style Pastels Blush Pink Jil Sander για γυναίκες

Style Pastels Blush Pink από Jil Sander είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Style Pastels Blush Pink κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Το άρωμα περιέχει νερόλι, Βιολέτα, ηλιοτρόπιο και Κεχριμπάρι.

νερόλι Βιολέτα ηλιοτρόπιο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Style Pastels Blush Pink by Jil Sander.

Style Pastels Blush Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Style Pastels Blush Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Style Pastels Blush Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Style Pastels Blush Pink by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Style Pastels Blush Pink by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Kylie Minogue Sweet Darling Crabtree & Evelyn Found Britney Spears Hidden Fantasy Lolita Lempicka Amarena Whim Moschino Cheap & Chic Light Clouds Voluspa Cocoa Tamarind Sarantis B.U. Fantasy Calvin Klein ck IN2U Heat Her Pamela Anderson Malibu Night Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Blush