Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Style Soft Jil Sander για γυναίκες

Style Soft Jil Sander για γυναίκες

Το είχα : 1

Style Soft Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Style Soft από Jil Sander είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Style Soft κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, Φραγκοστάφυλλο και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μανόλια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, νότες ξύλων και Βέτιβερ.

Κλημεντίνη Φραγκοστάφυλλο φρέζια

γιασεμί μανόλια Βιολέτα

Μόσχος Βανίλια νότες  ξύλων Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Style Soft by Jil Sander.

Style Soft Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Style Soft fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Style Soft, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Style Soft by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Style Soft by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Divine L'inspiratrice Oscar de la Renta Rosamor Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Dorin Un Air de Paris Lorenzo Villoresi Musk Lacoste Femme de Lacoste Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Gap Close Honore des Pres I Love Les Carottes Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Lulu Beauty Starlet