Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sun Jil Sander για γυναίκες

Sun Jil Sander για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Sun από Jil Sander είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sun κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Νότες φρούτων, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, κασσία και Παλλισανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, ηλιοτρόπιο, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, στίραξ, Βενζόη , σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Νότες φρούτων Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι κασσία Παλλισανδρος

Γαρύφαλλο Υλάνγκ Υλάνγκ ηλιοτρόπιο ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι στίραξ Βενζόη σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sun by Jil Sander.

Sun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Sun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Sun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sun by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sun by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Sultana Christina Aguilera Christina Aguilera Revlon Charlie Red M. Micallef Note Ambree Dana Heaven Sent Dana Lutece Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Slava Zaitsev Nikita Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Lalique Nilang Atelier Flou Shamsin Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX