Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sun Jil Sander για γυναίκες

Sun Jil Sander για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες Sun Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Sun από Jil Sander είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sun κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Νότες φρούτων, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, κασσία και Παλλισανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, ηλιοτρόπιο, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, στίραξ, Βενζόη , σπόρος Τόνκα, Βανιλια και φύλλο ταμπάκο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Νότες φρούτων Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι κασσία Παλλισανδρος

Γαρύφαλλο Υλάνγκ Υλάνγκ ηλιοτρόπιο ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι στίραξ Βενζόη σπόρος Τόνκα Βανιλια φύλλο ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sun by Jil Sander.

Sun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Sun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Sun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sun by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sun by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Halloween Halloween Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Joop! Joop! Le Bain Dana Incognito Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Amouage Eau d`Amouage E. Coudray Nohiba Regency Cosmetics Bal de Bain Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale