Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sun Bath Jil Sander για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες
Sun Bath Jil Sander για γυναίκες Εικόνες

Sun Bath από Jil Sander είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Sun Bath κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Bousseton. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, Καλόνη, φρέζια και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, τριαντάφυλλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και σπόρος Τόνκα.

Υδάτινες νότες Καλόνη φρέζια ροζ πιπέρι

άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος Βανίλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sun Bath by Jil Sander.

Sun Bath Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Sun Bath fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Sun Bath, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sun Bath by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sun Bath by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Issey Miyake L'eau d'Issey The Body Shop Aqua Lily Scents of Time Nenufar Lilly Pulitzer Beachy Lumene Kuulas Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Clinique Happy in Bloom 2010 Ayala Moriel l'Écume des Jours Clean Outdoor Shower Fresh Bath and Body Works Rainkissed Leaves Oriflame Eclipse