Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Sun Bath Men Jil Sander για άνδρες

Sun Bath Men  Jil Sander για άνδρες

θαλασσινό
Sun Bath Men  Jil Sander για άνδρες Εικόνες

Sun Bath Men από Jil Sander είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Sun Bath Men κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Domitille Bertier. Οι νότες κορυφής είναι θαλασσινό νερό, γκρειπ φρουτ και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Πράσινο Μήλο και Ζωϊκό Άμπερ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κυπαρίσσι και Βενζόη.

θαλασσινό νερό γκρειπ φρουτ ιουνίπερος

άνθη πορτοκαλιάς Πράσινο Μήλο Ζωϊκό Άμπερ

νότες  ξύλων Κυπαρίσσι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sun Bath Men by Jil Sander.

Sun Bath Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Sun Bath Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Sun Bath Men , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sun Bath Men by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sun Bath Men by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Escada Sunset Heat for Men Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Liz Claiborne Curve Crush for Men Sergio Tacchini Experience Sailing DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Burberry Burberry Summer for Men 2010 Sage Machado Turquoise Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Yves Rocher Eryo Blue