Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο « Ομάδες

Ultrasense Jil Sander για άνδρες

Ultrasense Jil Sander για άνδρες

απαλό πικάντικο
Ultrasense Jil Sander για άνδρες Εικόνες Ultrasense Jil Sander για άνδρες Εικόνες Ultrasense Jil Sander για άνδρες Εικόνες

Ultrasense από Jil Sander είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Ultrasense κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πιπέρι μαύρο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και Ρετσίνη ελάτης; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

Περγαμόντο πιπέρι μαύρο ροζ πιπέρι

φασκόμηλο Ρετσίνη ελάτης

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ultrasense by Jil Sander.

Ultrasense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jil Sander Ultrasense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jil Sander Ultrasense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ultrasense by Jil Sander. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ultrasense by Jil Sander αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Liz Claiborne Bora Bora for Men Oriflame Free Attitude Yardley Lavander Spa Gap G7 Bold Renee L`Eau Creative Universe Beth Terry Vita Gendarme 7 Sinful Scents Greed Demeter Fragrance Black Russian Ann Taylor Chic Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Xerjoff Oroville