Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo για γυναίκες

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo για γυναίκες

Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo για γυναίκες Εικόνες Jimmy Choo Parfum Jimmy Choo για γυναίκες Εικόνες

Jimmy Choo Parfum από Jimmy Choo είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Jimmy Choo Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Η νότα κορυφής είναι γλυκό πορτοκάλι; η μεσαία νότα είναι ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι καραμέλα τόφυ, πατσουλί, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

γλυκό πορτοκάλι

ορχιδέα

καραμέλα τόφυ πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jimmy Choo Parfum by Jimmy Choo.

Jimmy Choo Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jimmy Choo Jimmy Choo Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jimmy Choo Jimmy Choo Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jimmy Choo Parfum by Jimmy Choo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jimmy Choo Parfum by Jimmy Choo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Balenciaga Quadrille Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Van Cleef & Arpels Gem Ayala Moriel Autumn Mauboussin Mauboussin MDCI Parfums Vepres Siciliennes Jean Patou Colony Ineke Gilded Lily Creed Aventus En Voyage Perfumes Peche noir Azzaro Azzaro Duo Women Oriflame Enigma Dare to Dream