Σχεδιαστές » I-K » Κιτρο « Ομάδες

Grapefruit Jo Malone για γυναίκες και άνδρες

Grapefruit Jo Malone για γυναίκες και άνδρες

Grapefruit Jo Malone για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Grapefruit Jo Malone για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Grapefruit από Jo Malone είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Grapefruit κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jo Malone. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, μέντα, πάπρικα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και βρύα δριός.

γκρειπ φρουτ μανταρίνι

δεντρολίβανο μέντα πάπρικα γιασεμί

Βέτιβερ πατσουλί βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Grapefruit by Jo Malone.

Grapefruit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone Grapefruit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone Grapefruit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Grapefruit by Jo Malone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Grapefruit by Jo Malone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Estée Lauder Alliage Sport Accord Parfait Citron & Mandarine Hermes Aroma d`Orange Verte Royall Fragrances Royall Lyme Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Hermes Eau d`Orange Verte Calypso Christiane Celle Calypso The Caswell Massey Pomegranate Love & Toast Gin Blossom Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Penhaligon`s Extract of Limes Jo Wood Organics Langa