Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone για γυναίκες

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone για γυναίκες

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone για γυναίκες Εικόνες

Honeysuckle & Jasmine από Jo Malone είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Honeysuckle & Jasmine κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, κασσία, νερόλι και γάλβανο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, αγιόκλημα, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

υάκυνθος κασσία νερόλι γάλβανο

ίριδα γιασεμί αγιόκλημα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Honeysuckle & Jasmine by Jo Malone.

Honeysuckle & Jasmine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone Honeysuckle & Jasmine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone Honeysuckle & Jasmine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Honeysuckle & Jasmine by Jo Malone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Honeysuckle & Jasmine by Jo Malone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Too Much? Estée Lauder Beautiful Sheer Versace Yellow Jeans Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Air-Val International Disney Minnie 2005 Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Clean Clean Ultimate Tartine et Chocolat Ptisenbon Gabriela Sabatini Wild Wind Czech & Speake Mimosa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise