Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Lime Basil & Mandarin Jo Malone για γυναίκες και άνδρες

Lime Basil & Mandarin Jo Malone για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 4 Το θέλω: 1

Lime Basil & Mandarin Jo Malone για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lime Basil & Mandarin Jo Malone για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lime Basil & Mandarin Jo Malone για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lime Basil & Mandarin από Jo Malone είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Lime Basil & Mandarin κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jo Malone. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, πασχαλιά, ίριδα και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βέτιβερ.

λάιμ Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

Βασιλικός πασχαλιά ίριδα Θυμάρι

πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lime Basil & Mandarin by Jo Malone.

Lime Basil & Mandarin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone Lime Basil & Mandarin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone Lime Basil & Mandarin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lime Basil & Mandarin by Jo Malone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lime Basil & Mandarin by Jo Malone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Calvin Klein CK One Nautica Nautica Island Voyage Agatha Ruiz de la Prada Lio Novae Plus Fresh Blue Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Everlast Cactus Shot Baxter of California Bravado2 Linari Vista Sul Mare Creed Zeste Mandarine O Boticario Acqua di Colonia Citrus Demeter Fragrance Mojito Calypso Christiane Celle Homme