Σχεδιαστές » I-K » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Red Roses Jo Malone για γυναίκες

Red Roses Jo Malone για γυναίκες

ozoνώδες
Red Roses Jo Malone για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone για γυναίκες Εικόνες Red Roses Jo Malone για γυναίκες Εικόνες

Red Roses από Jo Malone είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Red Roses κυκλοφόρησε το έτος 2001. Red Roses έχει δημιουργηθεί από Lucien Piquet και Patricia Bilodeau. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; η νότα της βάσης είναι Μελισσοκέρι.

λεμόνι μέντα

φύλλο βιολέτας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Μελισσοκέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Red Roses by Jo Malone.

Red Roses Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Malone Red Roses fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Malone Red Roses, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Red Roses by Jo Malone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Red Roses by Jo Malone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence Tommy Hilfiger Freedom for Her Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Les Nereides Vert d'Eau Yves Rocher Nature Caesars World Ferentina Dana Zig Zag La Bouquetiere Emotion Celeste Faberlic Flower Fresh Lucien Lelong Tailspin Strange Invisible Perfumes Essence of IX