Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tula Jo Wood Organics για γυναίκες

Tula Jo Wood Organics για γυναίκες

απαλό πικάντικο
κίτρινο φλόραλ

Tula από Jo Wood Organics είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tula κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Γλυκάνισο και Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και πλουμέρια(φρατζιπάνι); οι νότες της βάσης είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και σανδαλόξυλο.

Γλυκάνισο Λευκά  άνθη

γιασεμί πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tula by Jo Wood Organics.

Tula Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jo Wood Organics Tula fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jo Wood Organics Tula, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tula by Jo Wood Organics. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tula by Jo Wood Organics αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet Victorio & Lucchino Hechizo Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Guerlain With Love Avon Petal by Cynthia Rowley Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Adrienne Vittadini AV Fragonard Fleur D`oranger Celine Dion Spring in Provence Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Jean Paul Gaultier Classique X Roberto Capucci Ballade a Venise