Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες

Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες

Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Madame Pompadour JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Madame Pompadour από JoAnne Bassett είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Madame Pompadour κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι JoAnne Bassett. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, Βανιλια, Κλημεντίνη, Βερβένα λέμόν, Σαμπάκα, νερόλι, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, γιασεμί σαμπακ και σανδαλόξυλο.

γαρδένια Βανιλια Κλημεντίνη Βερβένα λέμόν Σαμπάκα νερόλι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί σαμπακ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madame Pompadour by JoAnne Bassett.

Madame Pompadour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JoAnne Bassett Madame Pompadour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JoAnne Bassett Madame Pompadour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madame Pompadour by JoAnne Bassett. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madame Pompadour by JoAnne Bassett αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Boucheron Miss Boucheron Prince 3121 Oilily Flowers Yves Rocher Pur desir de Lavande Novae Plus Pearl Pink Nautica Nautica Bermuda Blue Fabi Fabi Per Lei Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music