Σχεδιαστές » I-K » Συπρε « Ομάδες

Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες

Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο
Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rich Leather JoAnne Bassett για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rich Leather από JoAnne Bassett είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rich Leather κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι JoAnne Bassett. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; η μεσαία νότα είναι Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα και ταμπάκο.

Αμάλφι λεμόνι

Βασιλικός

δρυς βρύα ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rich Leather by JoAnne Bassett.

Rich Leather Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JoAnne Bassett Rich Leather fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JoAnne Bassett Rich Leather, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rich Leather by JoAnne Bassett. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rich Leather by JoAnne Bassett αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Courreges Eau de Courreges Bill Blass Basic Black Tom Ford Moss Breches Avon Perceive for Men Halston Halston Z Serge Lutens Muscs Koublai Khan Ormonde Jayne Ormonde Woman Jardin de France Chypre Royal Copenhagen Royal Copenhagen Amway Quixotic Olivina Napa Valley Cielo Escentric Molecules Escentric 03