Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

24k Woman Joaquin Cortes για γυναίκες

24k Woman Joaquin Cortes για γυναίκες

κανέλα

24k Woman από Joaquin Cortes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 24k Woman κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Κανέλα, Περγαμόντο και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Κανέλα Περγαμόντο Βερίκοκο

Νότες Ανθών Ροδόξυλο Βραζιλίας

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 24k Woman by Joaquin Cortes.

24k Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joaquin Cortes 24k Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joaquin Cortes 24k Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 24k Woman by Joaquin Cortes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 24k Woman by Joaquin Cortes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Yukimi Annayake Matsuri Parlux The Phantom of the Opera Mexx Mexx Black for Her Ted Baker Secondscent Kim Kardashian Kim Kardashian Divine L`etre Aime Femme Corine de Farme Samoa Rasasi Attar Mubakhar Atkinsons Jais Halloween Halloween Water Lily Vero Profumo rubj eau de parfum