Σχεδιαστές » I-K » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

John Galliano John Galliano για γυναίκες

John Galliano John Galliano για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 1 Το θέλω: 4 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

John Galliano John Galliano για γυναίκες Βίντεο John Galliano John Galliano για γυναίκες Βίντεο
John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες John Galliano John Galliano για γυναίκες Εικόνες

John Galliano από John Galliano είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. John Galliano κυκλοφόρησε το έτος 2008. John Galliano έχει δημιουργηθεί από Christine Nagel και Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Αγγελική και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα, παιώνια, ίριδα και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, πατσουλί, θυμίαμα και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αλδεϋδες Αγγελική Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Βιολέτα παιώνια ίριδα Λεβάντα

Κεχριμπάρι Μόσχος πατσουλί θυμίαμα Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about John Galliano by John Galliano.

John Galliano Σχόλια Αρωμάτων

spa
spa

Βιολέτες αγαπημένες
Βιολέτες καπνισμένες
Βιολέτες αναμιγμένες με θυμίαμα σκόνη πούδρινη γλυκιά νοσταλγική
Το προβληματισμένο χαμόγελο της Τζοκόντα σαν το πίνακα του Λεονάρντο ΝταΒίντσι
Αυτό είναι ένα μοναδικό αρωμα που αιχμαλωτίζει τις αισθήσεις με ενα αποπνικτικό σύννεφο κάπως μελαγχολικό που όμως σε οδηγεί σε πλανεμένα θολά όνειρα που σβήνουν την αυγή καθώς το φως ρίχνει τις λαμπερές ηλιαχτίδες του και η θύμηση της προηγούμενης νύχτας παραμένει κλεισμένη σαν ανάμνηση του χθες

Aug
2014
fwteinh
fwteinh

einai to agaphmeno mou arwma exw polla sth sullogh mou exw murisei polla alla auto to exw ksexwrisei exei auto to kati to opoio den to exoun alla...thumamai thn prwth fora pou to murisa se ena katasthma to agorasa kai apo tote pou exoun perasei liga xronia osa kai an exw dokimasei auto mou aresei perissotero apo ola mias kai o dhmiourgos tou einai o john galliano o agaphmenos mou sxediasths hthela otan vgei stn agora na to dw na to murisw giati hksera oti tha einai kati ksexwristo kai htan..apo to arwma mexri kai to idiaitero mpoukali kai to kouti..

Mar
2013

John Galliano by John Galliano 4.60 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με John Galliano John Galliano fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με John Galliano John Galliano, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει John Galliano by John Galliano. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για John Galliano by John Galliano αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lanvin Arpege Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Amarige Vivienne Westwood Boudoir Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Poison Lancome Poeme Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Rive Gauche Paco Rabanne Lady Million Nina Ricci L'Air du Temps Chopard Casmir Guerlain Shalimar Parfum Initial Cacharel Anais Anais Versace Crystal Noir Cacharel LouLou Vivienne Westwood Let It Rock Avon Celebre Ice Avon Infinite Seduction for Her Guerlain Mitsouko Eau de Parfum