Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano για γυναίκες

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano για γυναίκες

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano για γυναίκες Εικόνες Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano για γυναίκες Εικόνες Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum John Galliano για γυναίκες Εικόνες

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum από John Galliano είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, βατόμουρο και μύρτιλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ βατόμουρο μύρτιλο

Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο

Βέτιβερ πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum by John Galliano.

Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum by John Galliano. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum by John Galliano αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Aftelier Orchid Single Mojo Be Magic Jennifer Lopez Live Platinum Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Lulu Castagnette Je t`M :-) Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Ella Mikao Yujin Gold Floris Madonna of the Almonds Halle Berry Reveal Blue Q Cute As Hell Smell Bent St Tropez Dispenser