Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano για γυναίκες

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano για γυναίκες

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano για γυναίκες Εικόνες Parlez-Moi d'Amour Gold Edition John Galliano για γυναίκες Εικόνες

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition από John Galliano είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Parlez-Moi d'Amour Gold Edition κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, Μανταριν ορανζ και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κυπαρίσσι, Κεχριμπάρι και πατσουλί.

βατόμουρο Μανταριν ορανζ τζίντζερ

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς ηλιοτρόπιο

Κυπαρίσσι Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano.

Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parlez-Moi d'Amour Gold Edition by John Galliano αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo 7:15 AM in Bali Halston Catalyst Avon Make Me Wonder S. Cute Luxe Berry Passion Red Geoffrey Beene Chance Fragonard Cerisier en Fleurs Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Lanvin Jeanne La Rose Victoria`s Secret Secret Crush Molinard Mirea John Galliano Parlez-Moi d’Amour Jeanne Arthes Boum