Σχεδιαστές » I-K » « Ομάδες

Rock Volume One John Varvatos για άνδρες

μεταλλικό
καφές
Rock Volume One John Varvatos για άνδρες Εικόνες

Rock Volume One από John Varvatos είναι ένα άρωμα για άνδρες. Rock Volume One κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, Καφές, φασκόμηλο, Νότες Μετάλλων, Αλδεϋδες, Βανίλια, δέρμα και άνθη ταμπάκου.

τριαντάφυλλο Καφές φασκόμηλο Νότες Μετάλλων Αλδεϋδες Βανίλια δέρμα άνθη ταμπάκου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rock Volume One by John Varvatos.

Rock Volume One Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με John Varvatos Rock Volume One fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με John Varvatos Rock Volume One, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rock Volume One by John Varvatos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rock Volume One by John Varvatos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Rochas Macassar Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Hugo Boss Boss Element Profumi del Forte Marconi 3 DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Oriflame Voyage Voyage So Chic! Breil Milano Complicity for Her Gloria Vanderbilt Vanderbilt for Men Demeter Fragrance Play-Doh Balenciaga Cialenga Novae Plus Real Man Green S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0