Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

All About Eve Joop! για γυναίκες

All About Eve Joop! για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

κανέλα
All About Eve Joop! για γυναίκες Εικόνες All About Eve Joop! για γυναίκες Εικόνες All About Eve Joop! για γυναίκες Εικόνες All About Eve Joop! για γυναίκες Εικόνες

All About Eve από Joop! είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. All About Eve κυκλοφόρησε το έτος 1996. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Creations Aromatiques. Οι νότες κορυφής είναι Νότες Ανθών και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Βέτιβερ.

Νότες Ανθών Μήλο

Κανέλα γιασεμί

Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about All About Eve by Joop!.

All About Eve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! All About Eve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! All About Eve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει All About Eve by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για All About Eve by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annayake Natsumi Aftelier Orchid Single Eau Jeune Rose Nerolita Royal Doulton Doulton B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Pacsun Kirra Yellow Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Washington Tremlett My Fair Lady Acorelle Amande de Ble Roberto Vizzari Vizzari Femme Esme Rene Midnight Wishes Zara Zara Girl